Wielka przygoda na Wyspie Koni, smaczna pizza, jazda konna i uzdrawiająca muzykoterapia na zakończenie ferii...

Nie macie pojęcia jakie mamy szczęście, że w Ostroszowicach mieszka tylu wspaniałych ludzi, którzy chcą bezinteresownie pomagać w organizowaniu fantastycznych wydarzeń.
Na przykład 30 stycznia w piątek z Biblioteki wyruszyła wycieczka na Wyspę Koni do Państwa Małgorzaty i Piotra Zabuskich. Tam przeszliśmy szkolenie jak należy przygotować konia do przejażdżki oraz jak zachować się podczas jazdy na koniu. Następnie pani Małgorzata organizowała zabawy ruchowe w plenerze, a Pan Jarosław Gębski nadzorował jazdę konną.
W tym czasie panowie Łukasz Krupiarz i Paweł Guczwiński pod dowództwem pani Ireny Kamińskiej przygotowali składniki do pizzy oraz serwowali wielosmakowe herbatki. Dzieci ozdabiały pizzę, wałkowały ciasto i delektowały się smakowitościami z pieca.
To wszystko było bardzo męczące, więc na koniec wybraliśmy się do przytulnego pomieszczenia, gdzie z kolei delektowaliśmy się muzyką poważną.
W bardzo wygodnych horyzontalnych pozycjach słuchaliśmy opowieści o Vivaldim,
marzyliśmy przy jego muzyce i żałowaliśmy, że kończą się nasze wspaniałe ferie z Biblioteką. Rarytasem był koncert pianistyczny w wykonaniu małej Fryderyki.
P.S. Dzieci bardzo dziękują za niesamowicie piękny czas na Wyspie Koni.

Maria Kirkiewicz
moderator DKK w OstroszowicachZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ


Komentarze