Grupa gitarowa

fot. Daria Kiwacz
Spotkanie DKK w dniu 14.12.2017 było wyjątkowe, dzięki Dyrektor OKiS w Leśnej Agnieszce Smolińskiej, która zorganizowała występ grupy gitarowej (działającej przy OKiS w Leśnej) pod przewodnictwem Karola Kusibab. Członkowie klubu DKK zostali również obdarowani piernikami ozdobionymi na „Warsztatach piernikowych” w OKiS Leśna. Dzięki temu Wszyscy poczuli magię Świąt.

W tak miłej atmosferze dyskutowaliśmy o powieści Katarzyny Michalak pt. „Spełnione marzenia''. Katarzyna Michalak już dawno zdobyła serca naszych czytelników jej książki dają nadzieję i wiarę w lepszą przyszłość. 
„Spełnione marzenia ” to powieść o poszukiwaniu szczęścia , o tym jak wiele zależy od nas samych. Opowieść dostarcza nam cały wachlarz emocji, od frustracji , lęku, gniewu, poczucia bezsilności, aż po wzruszenia, nadzieję, radość i wiarę w lepsze jutro.

Osiemnastoletnia Klaudia rozpoczyna nowe życie w małym niewyremontowanym domku. Choć jest młoda już wiele w życiu wycierpiała, ma nadzieję uciec od przeszłości, samodzielnie stanąć na nogi i odnaleźć spokój. Marzy o przyjaznym domu i poczuciu bezpieczeństwa. W jej życiu pojawia się Kamil dwudziestolatek, który od dwóch lat za sprawą wypadku jest niewidomy. Jest to historia miłości rodzącej się przez łzy, oraz walki o siebie i swoje marzenia. To wzruszająco zaskakująca opowieść o życiu i wszystkich jego barwach, od której nie można się oderwać. 
Zapraszam do przeczytania.

moderator Wanda Kwiatkowska
DKK Leśna

Komentarze