Niezwykłe świętowanie 10-lecia DKK

fot.Sylwester Pióro
Dyskusyjny Klub Książki PEŁNIA w Wilkowie Wielkim miał ogromny zaszczyt gościć 9 grudnia 2016 r. Panią Katarzynę Bondę. Ogromnie nam było miło, że przyjechał też nasz Burmistrz Pan Grzegorz Kosowski z Małżonką, goście z Biblioteki Dolnośląskiej i inni wspaniali goście, których nie spodziewaliśmy się. Wśród nich był i pisarz i reżyser. To dla naszego klubu wielka promocja.

Pani Katarzyna Bonda od pierwszych słów zjednała sobie wszystkich obecnych. Opowiadała o emocjach, które są najważniejsze i przy pisaniu i przy czytaniu. Chętnie odpowiadała na wszystkie pytania, przy których wybuchały gromkie oklaski. Nie żałowała nam sympatii i uśmiechu.

To już dziesięć lat jak powstał w Wilkowie Wielkim DKK. Z tej okazji upiekliśmy pięknego i smacznego torta.

Składamy serdeczne podziękowania dla Instytutu Książki w Warszawie i dla Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu za ogrom pracy i środków finansowych jaki wkładacie państwo w nasz klub. Przez te dziesięć lat, w naszej małej wiejskiej bibliotece rozkwitło życie. Każdy czytelnik ma dostęp do nowości czytelniczych, może uczestniczyć w zamawianiu książek i poznawać wspaniałych, sławnych ludzi.

fot. Sylwester Pióro
fot. Sylwester Pióro
fot. Izabela Drapała
fot. Izabela Drapała
fot. Izabela Drapała
fot. Izabela Drapała
fot. Izabela Drapała
fot. Wiesława Dominiarczyk
moderator Wiesława Dominiarczyk  
DKK PEŁNIA  Wilków Wielki

Komentarze