Anna Szepielak w roli głównej

fot. Wiesława Dominiarczyk
Dyskusyjny Klub Książki Pełnia, działający w Wilkowie Wielkim, na spotkanie autorskie z panią Anną Jolantą Szepielak czekał od dawna. Sam pomysł wypłynął od klubowiczów i czytelników, którzy chętnie polecali sobie wzajemnie lekturę, wzbudzając zaciekawienie i zainteresowanie tą autorką. W rezultacie, jak nigdy przedtem, przeczytaliśmy wszystkie książki jakie pani Anna Szepielak dotąd napisała. Wiemy też, że już powstaje następna książka, kontynuacja cyklu "Przekroczyć rzekę".

Pani Anna Szepielak, oprócz wielkiej kultury, zaprezentowała nam też swój pisarski warsztat, sposób na pogłębianie tematów, zdobywanie wiedzy szczegółowej potrzebnej do lektury i otwartość na drugiego człowieka. Z wielkim uśmiechem i sympatią gotowa była na odpowiadanie na każde pytanie. Nie było żadnej granicy, dla książki stanowiliśmy razem komplet. Czuliśmy się tak samo ważni, bo czytelnik teraz, jak nigdy przedtem, jest bardzo ceniony.

Dumni jesteśmy, że dzięki Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej we Wrocławiu i Instytutowi Książki w Warszawie, taka mała wiejska biblioteka może dać tak wiele naszej społeczności. Dziękujemy serdecznie.

fot. Wiesława Dominiarczyk

moderator Wiesława Dominiarczyk
DKK Wilków Wielki 

Komentarze