Szałowa Noc z Andersenem w Ostroszowicach

fot. Maria Kirkiewicz
Rewelacyjne animatorki z Klubu Animacji Dziecięcych PESTKA i...MY! 
Było cudownie dzieci zachwycone! U nas w domu również poszły w ruch baśnie Andersena - dziękujemy za wspaniale spotkanie! /mama malej Julii/ Na początku zgromadzone w bibliotece dzieci bardzo uważnie wysłuchały baśni H.Ch. Andersena "Dzielny ołowiany żołnierzyk".
Potem obejrzały cudowny, wzruszający film, który je rozmarzył i spowodował, że subiektywnym wypowiedziom nie było końca. 
Celne konkluzje słuchaczy uporządkowały wiedzę o dziejach żołnierzyka i tancereczki.
Nagle, gdy pojawiły się animatorki z Klubu Animacji Dziecięcych PESTKA zaczęło się dziać!
Zabawa nie z tej ziemi. 

Konkursy w grupach na nazwę grupy nawiązującą do omawianej baśni na najpiękniejszą ilustrację żołnierza, taniec na kartce papieru i wreszcie wciągające zabawy w aktorów animujących treść baśni oraz quiz o baśniach mistrza Andersena. 
Niesamowicie rozweselające zabawy pokazały,że dzieci były zachwycNisamowice rozweselające zabawy pokazały,że dzieci były zachwycone animatorkami oraz ich szalonymi pomysłami wykonania szabelek dla żołnierzyków. W naszej bibliotece dzieci i ich rodzice bawili się znakomicie.
Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową zakładkę oraz smakowite krówki przekazane przez Urząd Gminy w Dzierżoniowie.

Składamy szczególne podziękowania Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta pani Justynie Kaczorowskiej za pomoc w zorganizowaniu tej cudownej cyklicznej imprezy. 

Natomiast paniom Iwonie Cebulskiej oraz Izabeli Gawełek dziękujemy za fachową pomoc w przebiegu wydarzenia zaś wspaniałym rodzicom gratulujemy wspaniałych dzieci!
Bo dzieci są najważniejsze!

Do zobaczenia za rok na Nocy z Andersenem.


fot. Maria Kirkiewicz
fot. Maria Kirkiewicz

fot. Maria Kirkiewicz
moderator Maria Kirkiewicz 
DKK Ostroszowice

Komentarze