5 urodziny!!!

Wyjątkowa i niezwykle ciepła atmosfera panowała na ostatnim spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki (DKK), podczas którego świętowano jubileusz pięciolecia istnienia bibliotecznego klubu. W tym jakże szczególnym dniu nie mogło zabraknąć wyjątkowej oprawy oraz urodzinowego tortu.Pierwsze spotkanie DKK odbyło się 26 listopada 2009 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Stefana Żeromskiego 43 i dotyczyło twórczości Huberta Klimko-Dobrzanieckiego. Wiele zmieniło się przez te wszystkie lata, ale niezmienna pozostała idea klubów, którą jest promowanie czytelnictwa. Mamy za sobą wiele spotkań i wiele burzliwych rozmów o książkach, które uważałyśmy za interesujące i warte dyskusji. Przez te lata miałyśmy okazję poznać siebie i swoje poglądy, nawiązać nowe znajomości, a niekiedy także trwałe przyjaźnie.


fot. I. Fiedler (na zdjęciu od lewej: Małgorzata Greiner, Urszula Ubych,
Anna Kot, Maria Siewruk, Elżbieta Błachut, Urszula Bielak)

W tym ważnym dniu wspominałyśmy wyjątkowe osoby, Agnieszkę Smuśkiewicz oraz Barbarę Popiuk, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci.
To już ostatnie spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w 2014 r., za nami wiele udanych wieczorów i kolejne wyzwania na przyszłość.

Izabela Fiedler
moderator DKK w Bielawie

Komentarze