Specjalnie dla DKK! Pierwsza taka książka w Polsce

„Razem będzie lepiej” to kolejna książka w dorobku Jojo Moyes, autorki popularnej i lubianej przez czytelników na całym świecie. Jej powieści regularnie zdobywają szczyty list bestsellerów, są wydawane w 39 krajach. „Razem będzie lepiej” to wyjątkowo optymistyczna powieść, którą wyróżnia jeszcze jedna niezwykła cecha, to pierwsza w Polsce książka dedykowana Dyskusyjnym Klubom Książki.  Zostały w niej zamieszczone pytania, które ułatwią dyskusję wszystkim lubiącym rozmawiać o przeczytanych lekturach. 
O czym jest ta książka? Cytujemy za Wydawcą:
„Na miejscu Jess każdy miałby dosyć. Pracy na dwa etaty, chodzenia przez cały rok w jednej parze dżinsów, kupowania najtańszych jogurtów na promocji w supermarkecie i wybaczania byłemu mężowi, że nie płaci alimentów.

Jednak Jess nie należy do kobiet, które łatwo się poddają. „Damy sobie radę” mogłaby mieć wydrukowane na koszulce. Kiedy okazuje się, że jej córka ma szansę na zdobycie stypendium w wymarzonej szkole, gotowa jest ruszyć na drugi koniec kraju, zabierając ze sobą: 

  • jednego problematycznego nastolatka,
  • jedną wybitnie uzdolnioną dziewczynkę z chorobą lokomocyjną,
  • jednego kudłatego psa o wielkim sercu

oraz...

  • przypadkowo spotkanego mężczyznę na życiowym zakręcie, który w krytycznym momencie wyciąga do nich pomocną rękę.

W niezwykłej podróży bohaterów czeka niejeden zakręt, a za nim wzruszenia, radości, a nawet szczypta romansu. Może ich problemy – realne, rodem z życia a nie z cukierkowego filmu – nie znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale… czy to znaczy, że należy się poddać?”

Jest książka dedykowana DKK, jest też konkurs dla Dyskusyjnych Klubów Książki. Zapraszamy wszystkich chętnych do przeczytania „Razem będzie lepiej” i napisania krótkiej, kilkuzdaniowej rekomendacji. Najlepsze z nich, wybrane przez nas i Wydawcę, zostaną opublikowane na okładce kolejnej książki Jojo Moyes „Dziewczyna z portretu”, która ukaże się księgarniach we wrześniu 2015 roku. 

Do pobrania:
Regulamin konkursu 
Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy!

Komentarze