Wielka gratka dla Dyskusyjnego Klubu Książki w Ostroszowicach!

fot. Maria Kirkiewicz
Wielka gratka dla Dyskusyjnego Klubu Książki w Ostroszowicach!
Kryminalne ślady zbrodni w bibliotece.

Człowiek - Książka, bezcenny płaszcz pisarza i historia pewnej promocji pod Kolumną Zygmunta w Warszawie!  
Ideą Dyskusyjnych Klubów Książki jest spotykanie się w wyjątkowym miejscu jakim jest biblioteka i rozmawianie w niej o wspólnie czytanych książkach.Przy czym nie trzeba być krytykiem, by czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze. 
My współtworzymy modę na czytanie.
Mało tego. Podczas lutowego spotkania klubowicze naszego DKK postanowili zaprosić na spotkanie autorskie pisarza powieści kryminalnych Krzysztofa Koziołka.

Minęło dokładnie siedem lat od pierwszej wizyty tego ulubionego autora.

Data 6 marca wpisuje się w historię naszego klubu jako jedno z najbardziej udanych wydarzeń w ramach DKK.

Pan Krzysztof Koziołek okres minionych siedmiu lat zalicza do udanych. Wydał dziesięć nowych książek i nie zamierza na tym poprzestać. Cudownie było wysłuchać wspaniałego wykładu pisarza na temat powstawania książek, czerpania inspiracji oraz planów pisarskich.

Świetny film promujący książkę "Imię Pani" z główną rolą pisarza wprowadził uczestników spotkania w intrygującą przestrzeń fabuły.

Cieszymy się, że znakomity pisarz Krzysztof Koziołek w swoich książkach umieszcza akcję min. na Dolnym Śląsku. Dzięki temu jest bliski naszym sercom

Słynny cytat pisarza zawarty w najnowszej książce "Będę cię szukał, aż cię odnajdę", a brzmiący: istnienie większości implikuje obecność mniejszości w pełni się potwierdził. Dziękujemy panu Krzysztofowi Koziołkowi za cenne i optymistyczne spotkanie w bibliotece. "Kapitalne spotkanie z niezwykle sympatycznymi czytelnikami! Właśnie dla takich chwil warto pisać i jeździć po Polsce :) A że droga powrotna przez 150 kilometrów wiodła w śnieżycy? To tylko jeszcze bardziej podkręciło emocje ;)" /Krzysztof Koziołek/

fot. Maria Kirkiewicz
fot. Maria Kirkiewicz
fot. Maria Kirkiewicz
moderator Maria Kirkiewicz
DKK Ostroszowice

Komentarze